Billel Omrani, decisiv în Hermannstadt – FCSB 0-1, mesaj tranșant după criticile lui Gigi Becali: “Am demonstrat pe teren exact ce am vrut”

billel-omrani,-decisiv-in-hermannstadt-–-fcsb-0-1,-mesaj-transant-dupa-criticile-lui-gigi-becali:-“am-demonstrat-pe-teren-exact-ce-am-vrut”

FCSB a câștigat prima partidă oficială din noul an, scor 1-0 pe terenul lui Hermannstadt, în etapa 22 din SuperLiga. Billel Omrani, intrat în repriza secundă, a adus victoria roș-albaștrilor la capătul unei faze construite. David Miculescu a vorbit despre conexiunea cu Deian Sorescu din flancul drept.

Billel Omrani a explicat faza ce a dus la golul din meciul cu Hermannstadt: „Un, doi, trei și…”

Billel Omrani l-a înlocuit pe David Miculescu în minutul 68 al meciului de la Sibiu.